Hakkımızda

TEKNO GRUP, merkezi  Ankara’da bulunan ve gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında inşaat sektörü faaliyetleri içinde yer alan bir Anonim Şirkettir.

80’li yılların sonunda TEMA İNŞAAT LTD. ŞTİ. ile yola çıktığımız inşaat sektörü faaliyetlerimiz, 2006 yılında kurulan  TEKNO GRUP A.Ş. ile yeni bir bünyede devam etmektedir. TEKNO GRUP'un kuruluşunu daha sonra, yine inşaat  sektöründe faaliyet gösteren  Bulgaristan Sofya merkezli TEKNO STROY OOD ve DUNAV STROY OOD şirketlerinin  kuruluşu takip etmiştir.

Gerek yurt içi gerek yurtdışında, inşaat sektöründeki uzmanlık alanlarımız arasında; başta konut, otel ve tatil  köyleri, havaalanı terminal ve radar binaları, alış veriş merkezleri, endüstri yapıları ve entegre yapılar olmak üzere çeşitli yapıların inşaatı; bu yapıların mekanik, elektrik ve elektromekanik sistemlerinin kurulumu ile inşaatın anahtar teslimi için gerekli diğer mimari imalatlar yer almaktadır.

İnşaat sektöründe bugüne değin kazandığımız güvene layık olmak için; deneyimli kadromuz, süratli ve nitelikli çalışmalarımız, azim ve inancımız ve tüm özverimiz ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Hedefimiz; dayanıklı, işlevsel ve estetik yapıların inşasında gerek kendimizi gerekse sektördeki rekabeti daima daha ileriye taşımaktır.

Saygılarımızla

Güncel